Menü

Create your own banner at mybannermaker.com!
Create your own banner at mybannermaker.com!
Create your own banner at mybannermaker.com!
Create your own banner at mybannermaker.com!
Create your own banner at mybannermaker.com!

Create your own banner at mybannermaker.com!

Create your own banner at mybannermaker.com!
Create your own banner at mybannermaker.com!
Create your own banner at mybannermaker.com!

Create your own banner at mybannermaker.com!

Create your own banner at mybannermaker.com!

Create your own banner at mybannermaker.com!
 

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Következő verseny
 
Linktár
 
Szavazás
A legnépszerűbb
Melyik a legjobb technikai sport?

Formula 1
Rally
Drift
Tereprally
Gyorsulási
Motocross
Rallycross
gyorsasági motorvb
egyéb
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Hirek a pálya mellől
Hirek a pálya mellől : Metabond RS 2020/3- KMI Autóház kupa - Interjú

Metabond RS 2020/3- KMI Autóház kupa - Interjú

Bandee  2020.09.21. 21:52

Már régen szóllaltattunk meg navigátort az oldalunkon. Ezt pótolandóképp Méreg Attilát, a káprázotos, absz. 3. helyen végző Suzuki mitfahrerét kérdeztük écsi élményeiről


Milyen emlékeid voltak korábbról a Rábaringről? Mennyire kedveled az écsi pályát?

Gyerekként voltam utoljára az egyik OMV Tesztrallyn áprilisban, emlékszem, még egy kevés hó is esett.  🙂 Utána kb 16 év kimaradt, tavaly jutottam ki előszőr. Nagyon tetszik a pálya, főleg, hogy mindig más nyomvonalon megyünk, bár a murvás részek eléggé nyomvályúsak tudnak lenni, mire mi odaérünk.

A mostani derbyre hogy zajlott a felkészülés? Előzetesen milyen eredménnyel lettetek volna kibékülve?

Dávid minden verseny előtt rendkívül alapos, profi munkát végez a kocsi felkészítésével kapcsolatban. Most is így volt, minden rendben volt az autóval. Előzetesen dobogóra vártuk magunkat, lehetőleg minél magasabbra. 

DSCN3090

A futam szervezésével mennyire voltatok elégedettek?

Igazából elégedettek voltunk, most egy kicsit elhúzódott a verseny vége, de ez sajnos benne van a pakliban. Nekünk a dupla nevezés miatt mindig figyelnünk kellett, mikor kell a rajtba állnunk.

A mostani nyomvonal hogy tetszett? A murvás részek mennyire nehezítették meg a dolgotok?

Jó volt, tetszett, amikor fel kellett mennünk a dombra, felfelébe kicsit "süllyedősnek" éreztük, a középső murvás rész volt elég nyomvályús, főleg, ahogy kijöttünk az aszfaltra. De most jobb volt, mint a májusi, akkor nagyon saras volt. 😊

Az elért időeredményekkel és helyezéssel meg vagy elégedve? Az abszolút helyezés mennyire volt meglepő számodra?

Abszolút elégettek voltunk, pedig rosszabbul is alakulhatott volna, miután utolértük Paár Zoliékat és sajnos összementünk. Igazából egy hajszál választott el minket attól, hogy kiessünk, de szerencsére nem így alakult .Az abszolút dobogón nagyon meglepődtünk, mivel egész nap nem tudtuk megnézni az eredményeket telefonon, igazából fogalmunk sem volt, hogy állunk abszolútban. Nagyon boldogok vagyunk az elért FWD 1.hely,  RS2 1.hely és az Abszolút 3.hellyel.

DSCN3400

Navigátor szempontból mennyire nehéz pálya a Rábaring? Azért van benne kihívás bőven... 😊

Hát igen, van benne kihívás, 5 A4-es oldal megtelik minden versenyen.  🙂 De pörög a nyelvem, igyekszem minden infót időben átadni Dávidnak, inkább kétszer is elmondom. A lassabb részeken mondhatom kicsit lassabban, de a tempós részeken pörgősen kell diktálni. 😊

Téged is szoktunk egyes versenyeken a volán mögött látni. Mennyire más pilótaként és navigátorként résztvenni a futamokon?

 Mindkét pozíciót szeretem, mindkettő más-más feladatokkal jár. Gyerekkori álmom teljesült azzal, hogy Dávidtól megvettem a kis Justyt és versenyezhettem vele. Imádtam minden pillanatát! De ami most történik velünk, arra nincsenek szavak. A RALLY az RALLY!  Most pedig navigátorként válnak valóra az álmaim/álmaink. Rendkívül élvezem a navigálást is és ezúton is köszönöm Dávidnak, hogy bizalmat szavazott nekem! 

DSCN2800

Az idei év során még hol tervezitek a részvételt?

Október 4.-én a bajnokság IV.fordulóján és elvileg lesz egy tesztedzés még idén, akkor valószinűleg ott zárjuk az évet.

Végül, de nem utolsó sorban kik nyújtanak segítő kezet a versenyeken történő részvételben?

Szeretnék köszönetet mondani a szponzorainknak a támogatásért, a családnak és a barátainknak, illetve az RPM Autósport Egyesületnek a rengeteg segítségért.

Köszönöm a válaszokat!

DSCN3685

Még nincs hozzászólás.
 
Time
 
chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Látogatóink száma
Indulás: 2007-11-15
 
Facebook

 
Rally
Lezárt szavazások
 
Banner

A mi bannerjeink:

Partner oldalaink

 

Nem érhető el leírás a fényképhez.

Lehet, hogy egy kép erről: autó és szöveg

Főoldal — vancello.hu

Egyesület » bakonyrally.hu

http://bekesimotorsport.weebly.com/uploads/9/6/4/8/9648898/header_images/1391626773.jpg

Képtalálat a következőre: „www.rallyfans.hu logo”

 

Velaris, a második otthonom Fanfictionból új rész került fel    *****    NSYNC - Ha nosztalgiáznál, vagy érdekel,mi történik most a ByeByeBye elõadóival, akkor nézz be - NSYNC    *****    Szereted az egyedi történeteket? Kíváncsi vagy, hogy mire képes egy hobbi író? Ha igen, nézz be hozzám!    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Lakatos munka- Épületlakatos munka- Haidekker kerítés - Haidekker kapu- Teraszkorlát- Lakatos munka szerelés- Hullámrács    *****    Itachi Shinden második fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv második harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT!! KATT    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belõle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény vissza    *****    Rose Harbor, ahol a tenger suttog és a múlt sosem tûnik el teljesen. - FRPG - csatlakozz közénk te is :)    *****    Egy kikötõ, ahol minden hullám egy új kezdetet ígér. Rose Harbor, több mint egy város, egy világ a világ mögött.